logo

Технічно-стандартизаційний інститут

(067) 809 55 05

institute.tsi@gmail.com

Оцінка впливу на довкілля (ОВД)


Екологічні проблеми значно легше попередити, ніж боротися з їх наслідками. Відсутність належного механізму врахування екологічних в усіх сферах життєдіяльності, призвела до значних негативних наслідків для довкілля та здоров’я населення в Україні.

З метою запровадження міжнародних екологічних стандартів та на виконання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом в України набув чинності закон «Про оцінку впливу на довкілля».

Оцінка впливу на довкілля (ОВД) - це комплексна процедура, яка має на меті виявити та оцінити можливий вплив на довкілля від здійснення екологічно небезпечної господарської діяльності.

 

Як визначити необхідність проведення ОВД ?

Для цього необхідно перевірити чи відноситься діяльність, яку Ви плануєте до переліку видів, для яких є обов’язковим здійснення ОВД (стаття 3 Закону України про «Про ОВД»).

 

Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи у сфері промислової та урбоекології, муніципального та державного управління та готові забезпечити розроблення і комплексний супровід необхідної екологічної документації.

 

 Що Ви отримаєте за результатами співпраці:

  повний пакет дозвільної документації без зайвих витрат часу на його погодження; 

   визначенні екологічні аспекти та  сферу відповідальності; 

   сформовані заходи для дотримання законодавчих вимог в процесі діяльності; 

   ідентифікацію та оцінку можливих ризиків.

 

Найголовніше - результат, який допоможе вчасно розпочати проект та сконцентрувати зусилля в правильному напрямку.

Отже, отримавши Висновок, ви зможете без перешкод здійснювати планову діяльність.

У разі відмови від проведення Оцінки впливу на довкілля: 

Згідно пункту 2 статті 15 Закону, особи винні у порушенні законодавства з оцінки впливу на довкілля, притягуються до дисциплінарної, адміністративної, цивільної чи кримінальної відповідальності.